Litt om BRA Bemanning før årets sesong 2019/2020:

  1. De som idag har spilt mot BRA Bemanning, vet at vi har en prinsippfast og regelbundet 1.mann i Bjørn Egil. Som man kan se på kroppen til vår oppmann, har han et lavt og bredt tygdepunkt som kommer godt med i curling.
  2. Lolita har vi fått hentet inn fra utlandet da hun følte satsingen på spillerutvikling var mye større i BRA Bemanning. Hun sender noen steiner som vi er helt sikre på at klubben aldri har sett før.
  3. Thomas har lånt bort skipp-plassen under årets sesong 2019/2020 pga av våre svake 3.plass i fjorårets sesong og han tar derfor følgende av dette. Ydmyk, sjenert og stillferdig, Thomas er reserveskippen man nesten ikke legger merke til at er på isen.
  4. BRA Bemanning fikk sommeren 2018 forsterket laget med en ny spiller, Sebastian Wik Varmdal, som etterfølger av Ronja. Han blir et viktig kort for BRA Bemanning som har ambisjoner om å nå toppen. Sebastian er ny skipp for sesongen, men er ikke av de raskeste på sosiale medier eller som skipp, men det han kommer med, er svært gjennomtenkt!

Med dette laget stiller BRA Bemanning seg i en særklasse innen norsk curling, og kommer til å sette en høy standard i Lillehammer Curlingklubbs 1.divisjon.

Kontaktperson: Bjørn Egil Nybakken
Telefon: (+47) 900 42 739
Epost: tjukkenben@hotmail.com

Navn
Thomas Myrhaug (Lagets trener, med ansvar for spillerkjøp)
Nasjonalitet
nor Norge
Sesonger
2016/2017, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020
Navn
Lolita Liakaite (Lagets psykolog)
Nasjonalitet
ltu Litauen
nor Norge
Sesonger
2016/2017, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020
Navn
Bjørn Egil Nybakken (Lagets oppmann og regelfrik)
Nasjonalitet
nor Norge
Sesonger
2016/2017, 2017/2018, 2018/2019, 2019/2020
Navn
Sebastian Wik Varmdal (Lagets filosof)
Nasjonalitet
nor Norge
Sesonger
2018/2019, 2019/2020
Navn
Camilla Kristensen (Reserve)
Nasjonalitet
nor Norge
Sesonger
2017/2018, 2018/2019

Lillehammerserien 2019/2020

#LagKGBST+-+/-P
1Team Mosetertoppen120120100326824
2SIL BIL Krøven12111174413322
3Curlingkongene134.58589424716
4Team Knappen136.5676481-1712
5BRA Bemanning138.5495377-248
6Randgård Woodpeckers107464455-118
7SIL BIL Sleiva Curlers129394569-246
8Veidekke 11111.501129101-720
DatoHjemResultaterBorteTid