Veidekke 1

Veidekke 1 rykket opp i 1.divisjon etter en svært god 2016/2017-sesong, men falt ned til 2.divisjon etter 2017/2018-sesongen. Lagets mål for årets sesong er å komme tilbake i det gjeve selskap i 1.divisjon.

Kontaktperson: Torleif Leine
Telefon: (+47) 934 14 513
Epost: thorleif.leine@veidekke.no

Name
Torleif Leine
Nasjonalitet
nor Norway
Seasons
2017/2018, 2018/2019
Name
Geir Helge Bruket
Nasjonalitet
nor Norway
Seasons
2017/2018, 2018/2019

Lillehammerserien 2017/2018

#LagKGBST+-+/-P
1Curlingkongene1209371403118
2SIL Bil1218468531516
3Golden Brush1227570531714
4Team Knappen122756361214
5Sleiva Curlers/SI Aktiv123665756112
6Randgård Woodpeckers115.5384059-196
7Veidekke 1117.51103279-472
DatoHomeResultatAwayTidspunkt
2018-09-29T16:45:10+00:00