Veidekke 1

Veidekke 1 rykket opp i 1.divisjon etter en svært god 2016/2017-sesong, men falt ned til 2.divisjon etter 2017/2018-sesongen. Lagets mål for årets sesong er å komme tilbake i det gjeve selskap i 1.divisjon.

Kontaktperson: Torleif Leine
Telefon: (+47) 934 14 513
Epost: thorleif.leine@veidekke.no

Navn
Torleif Leine
Nasjonalitet
nor Norge
Sesonger
2017/2018, 2018/2019
Navn
Geir Helge Bruket
Nasjonalitet
nor Norge
Sesonger
2017/2018, 2018/2019

Lillehammerserien 2017/2018

#LagKGBST+-+/-P
1Curlingkongene1209371403118
2SIL Bil1218468531516
3Golden Brush1227570531714
4Team Knappen122756361214
5Sleiva Curlers/SI Aktiv123665756112
6Randgård Woodpeckers115.5384059-196
7Veidekke 1117.51103279-472
DatoHjemResultaterBorteTid
2019-03-18 20:15:132019-03-18Veidekke 2-Veidekke 1 20:15:1320:15
2019-03-04 20:15:202019-03-04Veidekke 1-Kringkosterne 20:15:2020:15
2019-02-18 20:15:502019-02-18Veidekke 1-Gjensidige 20:15:5020:15
2019-02-11 20:15:012019-02-11HABIL-Veidekke 1 20:15:0120:15
2019-02-04 20:15:062019-02-04FYK-Veidekke 1 20:15:0620:15
2019-01-21 20:15:402019-01-21DNB Lillehammer-Veidekke 1 20:15:4020:15
2019-01-14 20:15:102019-01-14Veidekke 1-Eidsiva High Tariff`s 20:15:1020:15
2018-12-03 20:15:502018-12-03Veidekke 12 - 10Veidekke 2 20:15:5020:15
2018-11-26 20:15:402018-11-26Kringkosterne2 - 4Veidekke 1 20:15:4020:15
2018-11-19 20:15:392018-11-19Gjensidige5 - 4Veidekke 1 20:15:3920:15
2018-11-12 20:15:562018-11-12Veidekke 16 - 3HABIL 20:15:5620:15
2018-10-29 20:15:352018-10-29Veidekke 17 - 6FYK 20:15:3520:15
2018-10-22 20:15:432018-10-22Veidekke 13 - 10DNB Lillehammer 20:15:4320:15
2018-10-08 20:15:062018-10-08Eidsiva High Tariff`s3 - 4Veidekke 1 20:15:0620:15
2018-03-06 18:15:102018-03-06Veidekke 10 - 12SIL Bil 18:15:1018:15
2018-02-20 18:15:542018-02-20Team Knappen7 - 3Veidekke 1 18:15:5418:15
2018-02-13 18:15:462018-02-13Veidekke 14 - 7Curlingkongene 18:15:4618:15
2018-02-06 18:15:422018-02-06Golden Brush6 - 0Veidekke 1 18:15:4218:15
2018-01-30 18:15:512018-01-30Veidekke 1-Randgård Woodpeckers 18:15:5118:15
2018-01-23 18:15:202018-01-23Sleiva Curlers/SI Aktiv6 - 3Veidekke 1 18:15:2018:15
2017-12-12 18:00:012017-12-12Veidekke 12 - 6SIL Bil 18:00:0118:00
2017-11-28 18:15:372017-11-28Team Knappen7 - 4Veidekke 1 18:15:3718:15
2017-11-21 18:15:282017-11-21Veidekke 13 - 6Curlingkongene 18:15:2818:15
2017-11-07 18:15:072017-11-07Golden Brush11 - 3Veidekke 1 18:15:0718:15
2017-10-24 18:15:182017-10-24Veidekke 13 - 5Randgård Woodpeckers 18:15:1818:15
2017-10-17 18:15:332017-10-17Sleiva Curlers/SI Aktiv6 - 7Veidekke 1 18:15:3318:15
2017-03-13 20:00:262017-03-13Veidekke 13 - 5Kringkosterne 20:00:2620:00
2017-03-06 18:00:232017-03-06Ålsbygda1 - 5Veidekke 1 18:00:2318:00
2017-02-20 20:00:472017-02-20Veidekke 12 - 7HABIL 20:00:4720:00
2017-02-13 18:00:422017-02-13FYK4 - 5Veidekke 1 18:00:4218:00
2017-01-30 20:00:162017-01-30Veidekke 16 - 7Posten 20:00:1620:00
2017-01-23 18:00:392017-01-23Veidekke 112 - 6SVV Salt 18:00:3918:00
2017-01-16 20:00:392017-01-16Veidekke 21 - 9Veidekke 1 20:00:3920:00
2016-12-05 20:00:312016-12-05FYK8 - 14Veidekke 1 20:00:3120:00
2016-11-28 20:00:552016-11-28Veidekke 16 - 7Kringkosterne 20:00:5520:00
2016-11-21 18:00:042016-11-21Ålsbygda2 - 6Veidekke 1 18:00:0418:00
2016-11-14 20:00:092016-11-14Veidekke 18 - 3HABIL 20:00:0920:00
2016-10-24 20:00:312016-10-24Veidekke 17 - 2Posten 20:00:3120:00
2016-10-17 18:00:172016-10-17Veidekke 18 - 6SVV Salt 18:00:1718:00
2016-10-10 20:00:262016-10-10Veidekke 23 - 8Veidekke 1 20:00:2620:00
2018-09-29T16:45:10+00:00