Sleiva Curlers/SI Aktiv

Telenor har endret navn til Sleiva Curlers/SI Aktiv før årets sesong (2018/2019), og vi er spente på om dette gir resultater på banen. Mer informasjon om laget kommer forhåpentligvis senere.

Kontaktperson: Kenth Stian Johansen
Telefon: (+47) 952 97 780
Epost: kenth_stian@hotmail.com

Navn
Gunnar Sandbu
Nasjonalitet
nor Norge
Sesonger
2016/2017

Lillehammerserien 2017/2018

#LagKGBST+-+/-P
1Curlingkongene1209371403118
2SIL Bil1218468531516
3Golden Brush1227570531714
4Team Knappen122756361214
5Sleiva Curlers/SI Aktiv123665756112
6Randgård Woodpeckers115.5384059-196
7Veidekke 1117.51103279-472
DatoHjemResultaterBorteTid
2018-10-09T10:44:57+00:00