Sleiva Curlers/SI Aktiv

Telenor har endret navn til Sleiva Curlers/SI Aktiv før årets sesong (2018/2019), og vi er spente på om dette gir resultater på banen. Mer informasjon om laget kommer forhåpentligvis senere.

Kontaktperson: Kenth Stian Johansen
Telefon: (+47) 952 97 780
Epost: kenth_stian@hotmail.com

Navn
Gunnar Sandbu
Nasjonalitet
nor Norge
Sesonger
2016/2017

Lillehammerserien 2017/2018

#LagKGBST+-+/-P
1Curlingkongene1209371403118
2SIL Bil1218468531516
3Golden Brush1227570531714
4Team Knappen122756361214
5Sleiva Curlers/SI Aktiv123665756112
6Randgård Woodpeckers115.5384059-196
7Veidekke 1117.51103279-472
DatoHjemResultaterBorteTid
2019-03-19 18:00:152019-03-19Sleiva Curlers/SI Aktiv-Randgård Woodpeckers 18:00:1518:00
2019-03-05 18:00:412019-03-05Team Knappen-Sleiva Curlers/SI Aktiv 18:00:4118:00
2019-02-19 18:00:002019-02-19Sleiva Curlers/SI Aktiv-Tiny Paws 18:00:0018:00
2019-02-05 18:00:062019-02-05Curlingkongene-Sleiva Curlers/SI Aktiv 18:00:0618:00
2019-01-22 18:00:182019-01-22Sleiva Curlers/SI Aktiv-SIL Bil 18:00:1818:00
2019-01-15 18:00:242019-01-15BRA Bemanning-Sleiva Curlers/SI Aktiv 18:00:2418:00
2018-12-04 18:00:122018-12-04Randgård Woodpeckers5 - 6Sleiva Curlers/SI Aktiv 18:00:1218:00
2018-11-27 18:00:022018-11-27Sleiva Curlers/SI Aktiv8 - 6Team Knappen 18:00:0218:00
2018-11-11 18:00:432018-11-11Tiny Paws5 - 1Sleiva Curlers/SI Aktiv 18:00:4318:00
2018-10-30 18:00:192018-10-30Sleiva Curlers/SI Aktiv5 - 6Curlingkongene 18:00:1918:00
2018-10-23 18:00:022018-10-23SIL Bil4 - 3Sleiva Curlers/SI Aktiv 18:00:0218:00
2018-10-09 18:00:332018-10-09Sleiva Curlers/SI Aktiv4 - 12BRA Bemanning 18:00:3318:00
2018-03-06 18:15:352018-03-06Sleiva Curlers/SI Aktiv7 - 2Team Knappen 18:15:3518:15
2018-02-20 18:15:362018-02-20Curlingkongene8 - 2Sleiva Curlers/SI Aktiv 18:15:3618:15
2018-02-13 18:15:082018-02-13Sleiva Curlers/SI Aktiv2 - 7Golden Brush 18:15:0818:15
2018-02-06 18:15:532018-02-06Randgård Woodpeckers4 - 5Sleiva Curlers/SI Aktiv 18:15:5318:15
2018-01-23 18:15:202018-01-23Sleiva Curlers/SI Aktiv6 - 3Veidekke 1 18:15:2018:15
2018-01-16 18:15:202018-01-16SIL Bil6 - 5Sleiva Curlers/SI Aktiv 18:15:2018:15
2017-12-05 18:15:252017-12-05Sleiva Curlers/SI Aktiv5 - 3Team Knappen 18:15:2518:15
2017-11-28 18:15:522017-11-28Curlingkongene3 - 7Sleiva Curlers/SI Aktiv 18:15:5218:15
2017-11-21 18:15:172017-11-21Sleiva Curlers/SI Aktiv5 - 6Golden Brush 18:15:1718:15
2017-11-07 18:15:392017-11-07Randgård Woodpeckers3 - 4Sleiva Curlers/SI Aktiv 18:15:3918:15
2017-10-17 18:15:332017-10-17Sleiva Curlers/SI Aktiv6 - 7Veidekke 1 18:15:3318:15
2017-10-10 18:30:372017-10-10SIL Bil4 - 3Sleiva Curlers/SI Aktiv 18:30:3718:30
2017-03-14 19:30:332017-03-14Curlingkongene10 - 3Sleiva Curlers/SI Aktiv 19:30:3319:30
2017-03-07 19:30:022017-03-07SIL Bil9 - 3Sleiva Curlers/SI Aktiv 19:30:0219:30
2017-02-21 19:30:282017-02-21Team Knappen3 - 8Sleiva Curlers/SI Aktiv 19:30:2819:30
2017-02-14 19:30:372017-02-14Golden Brush5 - 4Sleiva Curlers/SI Aktiv 19:30:3719:30
2017-01-31 19:30:332017-01-31NTG3 - 9Sleiva Curlers/SI Aktiv 19:30:3319:30
2017-01-24 19:30:252017-01-24Randgård Woodpeckers2 - 10Sleiva Curlers/SI Aktiv 19:30:2519:30
2017-01-17 19:30:342017-01-17Sleiva Curlers/SI Aktiv-Team SOUR 19:30:3419:30
2016-11-29 19:30:592016-11-29Curlingkongene2 - 3Sleiva Curlers/SI Aktiv 19:30:5919:30
2016-11-21 19:30:582016-11-21SIL Bil5 - 2Sleiva Curlers/SI Aktiv 19:30:5819:30
2016-11-15 19:30:542016-11-15Team Knappen1 - 5Sleiva Curlers/SI Aktiv 19:30:5419:30
2016-11-01 19:30:452016-11-01Golden Brush7 - 6Sleiva Curlers/SI Aktiv 19:30:4519:30
2016-10-25 19:30:412016-10-25NTG1 - 18Sleiva Curlers/SI Aktiv 19:30:4119:30
2016-10-18 19:30:472016-10-18Randgård Woodpeckers0 - 9Sleiva Curlers/SI Aktiv 19:30:4719:30
2016-10-11 19:30:202016-10-11Sleiva Curlers/SI Aktiv6 - 5Team SOUR 19:30:2019:30
2018-10-09T10:44:57+00:00