SIL Bil

Sil Bil skiftet navn før sesongen 2017/2018. Lagets tidligere navn var Lillehammer Sykehus BIL. Mer informasjon om laget Sil BIL kommer senere.

Kontaktperson: Eivind Svee
Telefon: (+47)
Epost: eivind.svee@sykehuset-innlandet.no

Navn
Stein Erik Johansen
Nasjonalitet
nor Norge
Sesonger
2016/2017

Lillehammerserien 2017/2018

#LagKGBST+-+/-P
1Curlingkongene1209371403118
2SIL Bil1218468531516
3Golden Brush1227570531714
4Team Knappen122756361214
5Sleiva Curlers/SI Aktiv123665756112
6Randgård Woodpeckers115.5384059-196
7Veidekke 1117.51103279-472
DatoHjemResultaterBorteTid
2019-03-05 18:00:582019-03-05BRA Bemanning-SIL Bil 18:00:5818:00
2019-02-19 18:00:172019-02-19SIL Bil-Randgård Woodpeckers 18:00:1718:00
2019-02-12 18:00:462019-02-12Team Knappen-SIL Bil 18:00:4618:00
2019-02-05 18:00:162019-02-05SIL Bil-Tiny Paws 18:00:1618:00
2019-01-22 18:00:182019-01-22Sleiva Curlers/SI Aktiv-SIL Bil 18:00:1818:00
2019-01-15 18:00:572019-01-15Curlingkongene-SIL Bil 18:00:5718:00
2018-11-27 18:00:362018-11-27SIL Bil1 - 6BRA Bemanning 18:00:3618:00
2018-11-20 18:00:352018-11-20Randgård Woodpeckers-SIL Bil 18:00:3518:00
2018-11-06 18:00:242018-11-06SIL Bil5 - 1Team Knappen 18:00:2418:00
2018-10-30 18:00:192018-10-30Tiny Paws5 - 4SIL Bil 18:00:1918:00
2018-10-23 18:00:022018-10-23SIL Bil4 - 3Sleiva Curlers/SI Aktiv 18:00:0218:00
2018-10-09 18:00:322018-10-09SIL Bil1 - 7Curlingkongene 18:00:3218:00
2018-03-06 18:15:102018-03-06Veidekke 10 - 12SIL Bil 18:15:1018:15
2018-02-13 18:15:232018-02-13SIL Bil8 - 2Team Knappen 18:15:2318:15
2018-02-06 18:15:472018-02-06Curlingkongene9 - 5SIL Bil 18:15:4718:15
2018-01-30 18:15:382018-01-30SIL Bil6 - 4Golden Brush 18:15:3818:15
2018-01-23 18:15:252018-01-23SIL Bil6 - 7Randgård Woodpeckers 18:15:2518:15
2018-01-16 18:15:202018-01-16SIL Bil6 - 5Sleiva Curlers/SI Aktiv 18:15:2018:15
2017-12-12 18:00:012017-12-12Veidekke 12 - 6SIL Bil 18:00:0118:00
2017-11-21 18:15:202017-11-21SIL Bil3 - 7Team Knappen 18:15:2018:15
2017-11-07 18:15:362017-11-07Curlingkongene8 - 0SIL Bil 18:15:3618:15
2017-10-24 18:15:462017-10-24SIL Bil8 - 5Golden Brush 18:15:4618:15
2017-10-17 18:15:092017-10-17Randgård Woodpeckers1 - 4SIL Bil 18:15:0918:15
2017-10-10 18:30:372017-10-10SIL Bil4 - 3Sleiva Curlers/SI Aktiv 18:30:3718:30
2017-03-14 19:30:442017-03-14NTG2 - 8SIL Bil 19:30:4419:30
2017-03-07 19:30:022017-03-07SIL Bil9 - 3Sleiva Curlers/SI Aktiv 19:30:0219:30
2017-02-21 19:30:472017-02-21Curlingkongene2 - 9SIL Bil 19:30:4719:30
2017-02-14 19:30:062017-02-14SIL Bil5 - 1Team SOUR 19:30:0619:30
2017-01-31 19:30:032017-01-31Team Knappen4 - 5SIL Bil 19:30:0319:30
2017-01-24 19:30:112017-01-24Golden Brush6 - 4SIL Bil 19:30:1119:30
2017-01-17 19:30:092017-01-17SIL Bil17 - 1Randgård Woodpeckers 19:30:0919:30
2016-11-29 19:30:132016-11-29NTG2 - 17SIL Bil 19:30:1319:30
2016-11-21 19:30:582016-11-21SIL Bil5 - 2Sleiva Curlers/SI Aktiv 19:30:5819:30
2016-11-15 19:30:152016-11-15Curlingkongene4 - 3SIL Bil 19:30:1519:30
2016-11-01 19:30:122016-11-01SIL Bil8 - 2Team SOUR 19:30:1219:30
2016-10-25 19:30:372016-10-25Team Knappen2 - 4SIL Bil 19:30:3719:30
2016-10-18 19:30:262016-10-18Golden Brush4 - 9SIL Bil 19:30:2619:30
2016-10-11 19:30:432016-10-11SIL Bil2 - 9Randgård Woodpeckers 19:30:4319:30
2018-09-29T16:36:22+00:00