Sil Bil skiftet navn før sesongen 2017/2018. Lagets tidligere navn var Lillehammer Sykehus BIL. Mer informasjon om laget Sil BIL kommer senere.

Kontaktperson: Eivind Svee
Telefon: (+47)
Epost: eivind.svee@sykehuset-innlandet.no

Name
Stein Erik Johansen
Nasjonalitet
nor Norway
Seasons
2016/2017

Lillehammerserien 2017/2018

#LagKGBST+-+/-P
1Curlingkongene1209371403118
2SIL Bil1218468531516
3Golden Brush1227570531714
4Team Knappen122756361214
5Sleiva Curlers/SI Aktiv123665756112
6Randgård Woodpeckers115.5384059-196
7Veidekke 1117.51103279-472
DatoHomeResultatAwayTidspunkt