Curlingkongene

Curlingkongene skiftet navn før sesongen 2017/2018. Lagets tidligere navn var Curlingprinsene. Mer informasjon om laget Curlingkongene kommer senere.

Kontaktperson: Niclas Nordhagen
Telefon: (+47) 910 03 996
Epost: nic2000@live.no

Navn
Niclas Nordhagen
Nasjonalitet
nor Norge
Sesonger
2016/2017, 2017/2018, 2018/2019
Navn
Ådne Birketveit
Nasjonalitet
nor Norge
Sesonger
2016/2017, 2017/2018, 2018/2019
Navn
Grunde Buraas
Nasjonalitet
nor Norge
Sesonger
2016/2017, 2017/2018, 2018/2019
Navn
Jens Grasbakken-Løkken
Nasjonalitet
nor Norge
Sesonger
2016/2017, 2017/2018, 2018/2019
Navn
Mathias Brænden
Nasjonalitet
nor Norge
Sesonger
2016/2017, 2017/2018, 2018/2019

Lillehammerserien 2017/2018

#LagKGBST+-+/-P
1Curlingkongene1209371403118
2SIL Bil1218468531516
3Golden Brush1227570531714
4Team Knappen122756361214
5Sleiva Curlers/SI Aktiv123665756112
6Randgård Woodpeckers115.5384059-196
7Veidekke 1117.51103279-472
DatoHjemResultaterBorteTid
2019-03-19 18:00:302019-03-19Curlingkongene-BRA Bemanning 18:00:3018:00
2019-03-05 18:00:522019-03-05Randgård Woodpeckers-Curlingkongene 18:00:5218:00
2019-02-19 18:00:202019-02-19Curlingkongene-Team Knappen 18:00:2018:00
2019-02-12 18:00:432019-02-12Tiny Paws-Curlingkongene 18:00:4318:00
2019-02-05 18:00:062019-02-05Curlingkongene-Sleiva Curlers/SI Aktiv 18:00:0618:00
2019-01-15 18:00:572019-01-15Curlingkongene-SIL Bil 18:00:5718:00
2018-12-04 18:00:132018-12-04BRA Bemanning5 - 4Curlingkongene 18:00:1318:00
2018-11-27 18:00:002018-11-27Curlingkongene8 - 5Randgård Woodpeckers 18:00:0018:00
2018-11-20 18:00:442018-11-20Team Knappen2 - 5Curlingkongene 18:00:4418:00
2018-11-06 18:00:282018-11-06Curlingkongene1 - 3Tiny Paws 18:00:2818:00
2018-10-30 18:00:192018-10-30Sleiva Curlers/SI Aktiv5 - 6Curlingkongene 18:00:1918:00
2018-10-09 18:00:322018-10-09SIL Bil1 - 7Curlingkongene 18:00:3218:00
2018-03-06 18:15:592018-03-06Randgård Woodpeckers3 - 6Curlingkongene 18:15:5918:15
2018-02-20 18:15:362018-02-20Curlingkongene8 - 2Sleiva Curlers/SI Aktiv 18:15:3618:15
2018-02-13 18:15:462018-02-13Veidekke 14 - 7Curlingkongene 18:15:4618:15
2018-02-06 18:15:472018-02-06Curlingkongene9 - 5SIL Bil 18:15:4718:15
2018-01-30 18:15:162018-01-30Team Knappen4 - 3Curlingkongene 18:15:1618:15
2018-01-16 18:15:332018-01-16Curlingkongene7 - 1Golden Brush 18:15:3318:15
2017-12-05 18:15:112017-12-05Randgård Woodpeckers4 - 1Curlingkongene 18:15:1118:15
2017-11-28 18:15:522017-11-28Curlingkongene3 - 7Sleiva Curlers/SI Aktiv 18:15:5218:15
2017-11-21 18:15:282017-11-21Veidekke 13 - 6Curlingkongene 18:15:2818:15
2017-11-07 18:15:362017-11-07Curlingkongene8 - 0SIL Bil 18:15:3618:15
2017-10-24 18:15:052017-10-24Team Knappen4 - 8Curlingkongene 18:15:0518:15
2017-10-10 18:30:232017-10-10Curlingkongene5 - 3Golden Brush 18:30:2318:30
2017-03-14 19:30:332017-03-14Curlingkongene10 - 3Sleiva Curlers/SI Aktiv 19:30:3319:30
2017-03-07 19:30:212017-03-07Golden Brush5 - 2Curlingkongene 19:30:2119:30
2017-02-21 19:30:472017-02-21Curlingkongene2 - 9SIL Bil 19:30:4719:30
2017-02-14 19:30:122017-02-14NTG3 - 5Curlingkongene 19:30:1219:30
2017-01-31 19:30:222017-01-31Curlingkongene7 - 3Randgård Woodpeckers 19:30:2219:30
2017-01-24 19:30:342017-01-24Curlingkongene7 - 3Team SOUR 19:30:3419:30
2017-01-17 19:30:512017-01-17Team Knappen0 - 2Curlingkongene 19:30:5119:30
2016-11-29 19:30:592016-11-29Curlingkongene2 - 3Sleiva Curlers/SI Aktiv 19:30:5919:30
2016-11-21 19:30:552016-11-21Golden Brush2 - 7Curlingkongene 19:30:5519:30
2016-11-15 19:30:152016-11-15Curlingkongene4 - 3SIL Bil 19:30:1519:30
2016-11-01 19:30:232016-11-01NTG2 - 10Curlingkongene 19:30:2319:30
2016-10-25 19:30:442016-10-25Curlingkongene5 - 2Randgård Woodpeckers 19:30:4419:30
2016-10-18 19:30:472016-10-18Curlingkongene6 - 4Team SOUR 19:30:4719:30
2016-10-11 19:30:082016-10-11Team Knappen3 - 7Curlingkongene 19:30:0819:30
2018-08-15T16:31:05+00:00