Curlingkongene skiftet navn før sesongen 2017/2018. Lagets tidligere navn var Curlingprinsene. Mer informasjon om laget Curlingkongene kommer senere.

Kontaktperson: Niclas Nordhagen
Telefon: (+47) 910 03 996
Epost: nic2000@live.no

Name
Niclas Nordhagen
Nasjonalitet
nor Norway
Seasons
2016/2017, 2017/2018, 2018/2019
Name
Ådne Birketveit
Nasjonalitet
nor Norway
Seasons
2016/2017, 2017/2018, 2018/2019
Name
Grunde Buraas
Nasjonalitet
nor Norway
Seasons
2016/2017, 2017/2018, 2018/2019
Name
Jens Grasbakken-Løkken
Nasjonalitet
nor Norway
Seasons
2016/2017, 2017/2018, 2018/2019
Name
Mathias Brænden
Nasjonalitet
nor Norway
Seasons
2016/2017, 2017/2018, 2018/2019

Lillehammerserien 2017/2018

#LagKGBST+-+/-P
1Curlingkongene1209371403118
2SIL Bil1218468531516
3Golden Brush1227570531714
4Team Knappen122756361214
5Sleiva Curlers/SI Aktiv123665756112
6Randgård Woodpeckers115.5384059-196
7Veidekke 1117.51103279-472
DatoHomeResultatAwayTidspunkt