Lillehammerserien 2018/2019 2018-09-28T21:58:28+00:00

Lillehammerserien
2018/2019

Tabell 1.divisjon

#LagKST+-+/-P
1BRA Bemanning11012482
2Curlingkongene1107162
3Randgård Woodpeckers1106512
4SIL Bil10117-60
5Sleiva Curlers/SI Aktiv101412-80
6Team Knappen0000000
7Tiny Paws10156-10

Siste resultater

DatoHendelseResultater
2018-10-09 18:00:322018-10-09 SIL Bil vs Curlingkongene1 - 7
2018-10-09 18:00:332018-10-09 Sleiva Curlers vs BRA Bemanning4 - 12
2018-10-09 18:00:332018-10-09 Tiny Paws vs Randgård Woodpeckers5 - 6
2018-10-23 18:00:022018-10-23 SIL Bil vs Sleiva Curlers-
2018-10-23 18:00:422018-10-23 Tiny Paws vs BRA Bemanning-
2018-10-23 18:00:472018-10-23 Team Knappen vs Randgård Woodpeckers-
2018-10-30 18:00:192018-10-30 Tiny Paws vs SIL Bil-
2018-10-30 18:00:192018-10-30 Sleiva Curlers vs Curlingkongene-
2018-10-30 18:00:372018-10-30 BRA Bemanning vs Team Knappen-
2018-11-06 18:00:242018-11-06 SIL Bil vs Team Knappen-
2018-11-06 18:00:282018-11-06 Curlingkongene vs Tiny Paws-
2018-11-06 18:00:332018-11-06 Randgård Woodpeckers vs BRA Bemanning-
2018-11-20 18:00:352018-11-20 Randgård Woodpeckers vs SIL Bil-
2018-11-20 18:00:432018-11-20 Tiny Paws vs Sleiva Curlers-
2018-11-20 18:00:442018-11-20 Team Knappen vs Curlingkongene-
2018-11-27 18:00:002018-11-27 Curlingkongene vs Randgård Woodpeckers-
2018-11-27 18:00:022018-11-27 Sleiva Curlers vs Team Knappen-
2018-11-27 18:00:362018-11-27 SIL Bil vs BRA Bemanning-
2018-12-04 18:00:122018-12-04 Randgård Woodpeckers vs Sleiva Curlers-
2018-12-04 18:00:132018-12-04 BRA Bemanning vs Curlingkongene-
2018-12-04 18:00:592018-12-04 Team Knappen vs Tiny Paws-
2019-01-15 18:00:152019-01-15 Randgård Woodpeckers vs Tiny Paws-
2019-01-15 18:00:242019-01-15 BRA Bemanning vs Sleiva Curlers-
2019-01-15 18:00:572019-01-15 Curlingkongene vs SIL Bil-
2019-01-22 18:00:122019-01-22 BRA Bemanning vs Tiny Paws-
2019-01-22 18:00:182019-01-22 Sleiva Curlers vs SIL Bil-
2019-01-22 18:00:532019-01-22 Randgård Woodpeckers vs Team Knappen-
2019-02-05 18:00:062019-02-05 Curlingkongene vs Sleiva Curlers-
2019-02-05 18:00:162019-02-05 SIL Bil vs Tiny Paws-
2019-02-05 18:00:562019-02-05 Team Knappen vs BRA Bemanning-
2019-02-12 18:00:332019-02-12 BRA Bemanning vs Randgård Woodpeckers-
2019-02-12 18:00:432019-02-12 Tiny Paws vs Curlingkongene-
2019-02-12 18:00:462019-02-12 Team Knappen vs SIL Bil-
2019-02-19 18:00:002019-02-19 Sleiva Curlers vs Tiny Paws-
2019-02-19 18:00:172019-02-19 SIL Bil vs Randgård Woodpeckers-
2019-02-19 18:00:202019-02-19 Curlingkongene vs Team Knappen-
2019-03-05 18:00:412019-03-05 Team Knappen vs Sleiva Curlers-
2019-03-05 18:00:522019-03-05 Randgård Woodpeckers vs Curlingkongene-
2019-03-05 18:00:582019-03-05 BRA Bemanning vs SIL Bil-
2019-03-19 18:00:042019-03-19 Tiny Paws vs Team Knappen-
2019-03-19 18:00:152019-03-19 Sleiva Curlers vs Randgård Woodpeckers-
2019-03-19 18:00:302019-03-19 Curlingkongene vs BRA Bemanning-

Tabell 2.divisjon

#LagKST+-+/-P
1DNB Lillehammer1108172
2Veidekke 11104312
3Veidekke 21106512
4Eidsiva High Tariff`s10134-10
5FYK0000000
6Gjensidige10118-70
7HABIL0000000
8Kringkosterne10156-10

Siste resultater

DatoHendelseResultater
2018-10-08 20:15:062018-10-08 Eidsiva High Tariff`s vs Veidekke 13 - 4
2018-10-08 20:15:092018-10-08 DNB Lillehammer vs Gjensidige8 - 1
2018-10-08 20:15:242018-10-08 HABIL vs FYK-
2018-10-08 20:15:482018-10-08 Kringkosterne vs Veidekke 25 - 6
2018-10-22 20:15:282018-10-22 Veidekke 2 vs Eidsiva High Tariff`s-
2018-10-22 20:15:432018-10-22 Veidekke 1 vs DNB Lillehammer-
2018-10-22 20:15:502018-10-22 HABIL vs Kringkosterne-
2018-10-22 20:15:522018-10-22 FYK vs Gjensidige-
2018-10-29 20:15:002018-10-29 Kringkosterne vs Eidsiva High Tariff`s-
2018-10-29 20:15:132018-10-29 DNB Lillehammer vs Veidekke 2-
2018-10-29 20:15:252018-10-29 Gjensidige vs HABIL-
2018-10-29 20:15:352018-10-29 Veidekke 1 vs FYK-
2018-11-12 20:15:152018-11-12 DNB Lillehammer vs Eidsiva High Tariff`s-
2018-11-12 20:15:342018-11-12 Kringkosterne vs Gjensidige-
2018-11-12 20:15:552018-11-12 Veidekke 2 vs FYK-
2018-11-12 20:15:562018-11-12 Veidekke 1 vs HABIL-
2018-11-19 20:15:082018-11-19 FYK vs Eidsiva High Tariff`s-
2018-11-19 20:15:182018-11-19 DNB Lillehammer vs Kringkosterne-
2018-11-19 20:15:392018-11-19 Gjensidige vs Veidekke 1-
2018-11-19 20:15:562018-11-19 HABIL vs Veidekke 2-
2018-11-26 20:15:042018-11-26 Veidekke 2 vs Gjensidige-
2018-11-26 20:15:272018-11-26 Eidsiva High Tariff`s vs HABIL-
2018-11-26 20:15:372018-11-26 DNB Lillehammer vs FYK-
2018-11-26 20:15:402018-11-26 Kringkosterne vs Veidekke 1-
2018-12-03 20:15:132018-12-03 Gjensidige vs Eidsiva High Tariff`s-
2018-12-03 20:15:332018-12-03 HABIL vs DNB Lillehammer-
2018-12-03 20:15:382018-12-03 FYK vs Kringkosterne-
2018-12-03 20:15:502018-12-03 Veidekke 1 vs Veidekke 2-
2019-01-14 20:15:102019-01-14 Veidekke 1 vs Eidsiva High Tariff`s-
2019-01-14 20:15:242019-01-14 Gjensidige vs DNB Lillehammer-
2019-01-14 20:15:352019-01-14 FYK vs HABIL-
2019-01-14 20:15:512019-01-14 Veidekke 2 vs Kringkosterne-
2019-01-21 20:15:022019-01-21 Kringkosterne vs HABIL-
2019-01-21 20:15:102019-01-21 Gjensidige vs FYK-
2019-01-21 20:15:192019-01-21 Eidsiva High Tariff`s vs Veidekke 2-
2019-01-21 20:15:402019-01-21 DNB Lillehammer vs Veidekke 1-
2019-02-04 20:15:062019-02-04 FYK vs Veidekke 1-
2019-02-04 20:15:252019-02-04 Eidsiva High Tariff`s vs Kringkosterne-
2019-02-04 20:15:372019-02-04 Veidekke 2 vs DNB Lillehammer-
2019-02-04 20:15:592019-02-04 HABIL vs Gjensidige-
2019-02-11 20:15:012019-02-11 HABIL vs Veidekke 1-
2019-02-11 20:15:352019-02-11 Eidsiva High Tariff`s vs DNB Lillehammer-
2019-02-11 20:15:482019-02-11 Gjensidige vs Kringkosterne-
2019-02-11 20:15:552019-02-11 FYK vs Veidekke 2-
2019-02-18 20:15:092019-02-18 Veidekke 2 vs HABIL-
2019-02-18 20:15:232019-02-18 Eidsiva High Tariff`s vs FYK-
2019-02-18 20:15:312019-02-18 Kringkosterne vs DNB Lillehammer-
2019-02-18 20:15:502019-02-18 Veidekke 1 vs Gjensidige-
2019-03-04 20:15:022019-03-04 HABIL vs Eidsiva High Tariff`s-
2019-03-04 20:15:132019-03-04 FYK vs DNB Lillehammer-
2019-03-04 20:15:202019-03-04 Veidekke 1 vs Kringkosterne-
2019-03-04 20:15:422019-03-04 Gjensidige vs Veidekke 2-
2019-03-18 20:15:012019-03-18 Kringkosterne vs FYK-
2019-03-18 20:15:132019-03-18 Veidekke 2 vs Veidekke 1-
2019-03-18 20:15:322019-03-18 Eidsiva High Tariff`s vs Gjensidige-
2019-03-18 20:15:532019-03-18 DNB Lillehammer vs HABIL-

Tabell 3.divisjon

#LagKST+-+/-P
1Blanda drops11011472
2Burøisund1107342
3LiKE11010192
4Strandtorget1106512
5Vingar Curlingklubb1108442
6Askus10156-10
7Idrettens Hus Lillehammer101411-70
8SVV Grus10148-40
9SVV Salt10137-40
10Team Luggum Sjogg101110-90

Siste resultater

DatoHendelseResultater
2018-10-09 20:00:092018-10-09 Idrettens Hus Lillehammer vs Blanda drops4 - 11
2018-10-09 20:00:142018-10-09 SVV Grus vs Vingar Curlingklubb4 - 8
2018-10-09 20:00:392018-10-09 Burøisund vs SVV Salt7 - 3
2018-10-09 20:00:452018-10-09 LiKE vs Team Luggum Sjogg10 - 1
2018-10-10 18:00:322018-10-10 Strandtorget vs Askus6 - 5
2018-10-23 20:00:022018-10-23 Idrettens Hus Lillehammer vs Askus-
2018-10-23 20:00:112018-10-23 LiKE vs Blanda drops-
2018-10-23 20:00:272018-10-23 SVV Grus vs Burøisund-
2018-10-23 20:00:352018-10-23 Team Luggum Sjogg vs SVV Salt-
2018-10-24 18:00:402018-10-24 Strandtorget vs Vingar Curlingklubb-
2018-10-30 20:00:032018-10-30 SVV Salt vs Blanda drops-
2018-10-30 20:00:342018-10-30 Burøisund vs Team Luggum Sjogg-
2018-10-30 20:00:512018-10-30 Vingar Curlingklubb vs Idrettens Hus Lillehammer-
2018-10-30 20:00:572018-10-30 Askus vs LiKE-
2018-10-31 18:00:542018-10-31 Strandtorget vs SVV Grus-
2018-11-06 20:00:192018-11-06 SVV Salt vs Askus-
2018-11-06 20:00:272018-11-06 Burøisund vs Blanda drops-
2018-11-06 20:00:382018-11-06 Vingar Curlingklubb vs LiKE-
2018-11-06 20:00:592018-11-06 Team Luggum Sjogg vs SVV Grus-
2018-11-07 18:00:192018-11-07 Strandtorget vs Idrettens Hus Lillehammer-
2018-11-13 20:00:142018-11-13 SVV Grus vs Idrettens Hus Lillehammer-
2018-11-13 20:00:262018-11-13 Askus vs Burøisund-
2018-11-13 20:00:382018-11-13 Vingar Curlingklubb vs SVV Salt-
2018-11-13 20:00:482018-11-13 Blanda drops vs Team Luggum Sjogg-
2018-11-14 18:00:422018-11-14 LiKE vs Strandtorget-
2018-11-20 20:00:102018-11-20 Blanda drops vs SVV Grus-
2018-11-20 20:00:152018-11-20 Team Luggum Sjogg vs Askus-
2018-11-20 20:00:182018-11-20 Burøisund vs Vingar Curlingklubb-
2018-11-20 20:00:532018-11-20 Idrettens Hus Lillehammer vs LiKE-
2018-11-21 18:00:582018-11-21 SVV Salt vs Strandtorget-
2018-11-27 20:00:032018-11-27 Team Luggum Sjogg vs Vingar Curlingklubb-
2018-11-27 20:00:152018-11-27 SVV Salt vs Idrettens Hus Lillehammer-
2018-11-27 20:00:262018-11-27 LiKE vs SVV Grus-
2018-11-27 20:00:482018-11-27 Blanda drops vs Askus-
2018-11-28 18:00:072018-11-28 Burøisund vs Strandtorget-
2018-12-04 20:00:002018-12-04 SVV Grus vs Askus-
2018-12-04 20:00:042018-12-04 Idrettens Hus Lillehammer vs Burøisund-
2018-12-04 20:00:142018-12-04 LiKE vs SVV Salt-
2018-12-04 20:00:292018-12-04 Vingar Curlingklubb vs Blanda drops-
2018-12-05 18:00:462018-12-05 Strandtorget vs Team Luggum Sjogg-
2018-12-11 20:00:252018-12-11 Team Luggum Sjogg vs Idrettens Hus Lillehammer-
2018-12-11 20:00:372018-12-11 Burøisund vs LiKE-
2018-12-11 20:00:382018-12-11 Askus vs Vingar Curlingklubb-
2018-12-11 20:00:402018-12-11 SVV Salt vs SVV Grus-
2018-12-12 18:00:322018-12-12 Blanda drops vs Strandtorget-
2019-01-08 20:00:182019-01-08 Vingar Curlingklubb vs SVV Grus-
2019-01-08 20:00:502019-01-08 Blanda drops vs Idrettens Hus Lillehammer-
2019-01-08 20:00:562019-01-08 SVV Salt vs Burøisund-
2019-01-08 20:00:562019-01-08 Team Luggum Sjogg vs LiKE-
2019-01-09 18:00:222019-01-09 Askus vs Strandtorget-
2019-01-15 20:00:192019-01-15 Askus vs Idrettens Hus Lillehammer-
2019-01-15 20:00:242019-01-15 Blanda drops vs LiKE-
2019-01-15 20:00:272019-01-15 SVV Salt vs Team Luggum Sjogg-
2019-01-15 20:00:292019-01-15 Burøisund vs SVV Grus-
2019-01-16 18:00:022019-01-16 Vingar Curlingklubb vs Strandtorget-
2019-01-22 20:00:252019-01-22 LiKE vs Askus-
2019-01-22 20:00:262019-01-22 Team Luggum Sjogg vs Burøisund-
2019-01-22 20:00:312019-01-22 Blanda drops vs SVV Salt-
2019-01-22 20:00:332019-01-22 Idrettens Hus Lillehammer vs Vingar Curlingklubb-
2019-01-23 18:00:522019-01-23 SVV Grus vs Strandtorget-
2019-02-05 20:00:152019-02-05 LiKE vs Vingar Curlingklubb-
2019-02-05 20:00:322019-02-05 SVV Grus vs Team Luggum Sjogg-
2019-02-05 20:00:522019-02-05 Blanda drops vs Burøisund-
2019-02-05 20:00:532019-02-05 Askus vs SVV Salt-
2019-02-06 18:00:252019-02-06 Idrettens Hus Lillehammer vs Strandtorget-
2019-02-12 20:00:212019-02-12 Idrettens Hus Lillehammer vs SVV Grus-
2019-02-12 20:00:382019-02-12 Team Luggum Sjogg vs Blanda drops-
2019-02-12 20:00:402019-02-12 Burøisund vs Askus-
2019-02-12 20:00:512019-02-12 SVV Salt vs Vingar Curlingklubb-
2019-02-13 18:00:402019-02-13 Strandtorget vs LiKE-
2019-02-19 20:00:182019-02-19 LiKE vs Idrettens Hus Lillehammer-
2019-02-19 20:00:252019-02-19 Vingar Curlingklubb vs Burøisund-
2019-02-19 20:00:302019-02-19 SVV Grus vs Blanda drops-
2019-02-19 20:00:392019-02-19 Askus vs Team Luggum Sjogg-
2019-02-20 18:00:122019-02-20 Strandtorget vs SVV Salt-
2019-03-05 20:00:082019-03-05 SVV Grus vs LiKE-
2019-03-05 20:00:232019-03-05 Askus vs Blanda drops-
2019-03-05 20:00:272019-03-05 Idrettens Hus Lillehammer vs SVV Salt-
2019-03-05 20:00:422019-03-05 Vingar Curlingklubb vs Team Luggum Sjogg-
2019-03-06 18:00:022019-03-06 Strandtorget vs Burøisund-
2019-03-12 20:00:042019-03-12 Burøisund vs Idrettens Hus Lillehammer-
2019-03-12 20:00:192019-03-12 Askus vs SVV Grus-
2019-03-12 20:00:422019-03-12 Blanda drops vs Vingar Curlingklubb-
2019-03-12 20:00:572019-03-12 SVV Salt vs LiKE-
2019-03-13 18:00:462019-03-13 Team Luggum Sjogg vs Strandtorget-
2019-03-19 20:00:022019-03-19 Idrettens Hus Lillehammer vs Team Luggum Sjogg-
2019-03-19 20:00:142019-03-19 LiKE vs Burøisund-
2019-03-19 20:00:212019-03-19 SVV Grus vs SVV Salt-
2019-03-19 20:00:292019-03-19 Vingar Curlingklubb vs Askus-
2019-03-20 18:00:472019-03-20 Strandtorget vs Blanda drops-

Kommende kamper

DatoHendelseTidKonkurranseSesong
2018-10-22 20:15:282018-10-22 Veidekke 2 vs Eidsiva High Tariff`s 20:15:2820:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-10-22 20:15:432018-10-22 Veidekke 1 vs DNB Lillehammer 20:15:4320:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-10-22 20:15:502018-10-22 HABIL vs Kringkosterne 20:15:5020:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-10-22 20:15:522018-10-22 FYK vs Gjensidige 20:15:5220:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-10-23 18:00:022018-10-23 SIL Bil vs Sleiva Curlers 18:00:0218:002018/2019 - 1. div2018/2019
2018-10-23 18:00:422018-10-23 Tiny Paws vs BRA Bemanning 18:00:4218:002018/2019 - 1. div2018/2019
2018-10-23 18:00:472018-10-23 Team Knappen vs Randgård Woodpeckers 18:00:4718:002018/2019 - 1. div2018/2019
2018-10-23 20:00:022018-10-23 Idrettens Hus Lillehammer vs Askus 20:00:0220:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-10-23 20:00:112018-10-23 LiKE vs Blanda drops 20:00:1120:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-10-23 20:00:272018-10-23 SVV Grus vs Burøisund 20:00:2720:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-10-23 20:00:352018-10-23 Team Luggum Sjogg vs SVV Salt 20:00:3520:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-10-24 18:00:402018-10-24 Strandtorget vs Vingar Curlingklubb 18:00:4018:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-10-29 20:15:002018-10-29 Kringkosterne vs Eidsiva High Tariff`s 20:15:0020:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-10-29 20:15:132018-10-29 DNB Lillehammer vs Veidekke 2 20:15:1320:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-10-29 20:15:252018-10-29 Gjensidige vs HABIL 20:15:2520:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-10-29 20:15:352018-10-29 Veidekke 1 vs FYK 20:15:3520:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-10-30 18:00:192018-10-30 Tiny Paws vs SIL Bil 18:00:1918:002018/2019 - 1. div2018/2019
2018-10-30 18:00:192018-10-30 Sleiva Curlers vs Curlingkongene 18:00:1918:002018/2019 - 1. div2018/2019
2018-10-30 18:00:372018-10-30 BRA Bemanning vs Team Knappen 18:00:3718:002018/2019 - 1. div2018/2019
2018-10-30 20:00:032018-10-30 SVV Salt vs Blanda drops 20:00:0320:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-10-30 20:00:342018-10-30 Burøisund vs Team Luggum Sjogg 20:00:3420:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-10-30 20:00:512018-10-30 Vingar Curlingklubb vs Idrettens Hus Lillehammer 20:00:5120:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-10-30 20:00:572018-10-30 Askus vs LiKE 20:00:5720:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-10-31 18:00:542018-10-31 Strandtorget vs SVV Grus 18:00:5418:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-11-06 18:00:242018-11-06 SIL Bil vs Team Knappen 18:00:2418:002018/2019 - 1. div2018/2019
2018-11-06 18:00:282018-11-06 Curlingkongene vs Tiny Paws 18:00:2818:002018/2019 - 1. div2018/2019
2018-11-06 18:00:332018-11-06 Randgård Woodpeckers vs BRA Bemanning 18:00:3318:002018/2019 - 1. div2018/2019
2018-11-06 20:00:192018-11-06 SVV Salt vs Askus 20:00:1920:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-11-06 20:00:272018-11-06 Burøisund vs Blanda drops 20:00:2720:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-11-06 20:00:382018-11-06 Vingar Curlingklubb vs LiKE 20:00:3820:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-11-06 20:00:592018-11-06 Team Luggum Sjogg vs SVV Grus 20:00:5920:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-11-07 18:00:192018-11-07 Strandtorget vs Idrettens Hus Lillehammer 18:00:1918:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-11-12 20:15:152018-11-12 DNB Lillehammer vs Eidsiva High Tariff`s 20:15:1520:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-11-12 20:15:342018-11-12 Kringkosterne vs Gjensidige 20:15:3420:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-11-12 20:15:552018-11-12 Veidekke 2 vs FYK 20:15:5520:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-11-12 20:15:562018-11-12 Veidekke 1 vs HABIL 20:15:5620:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-11-13 20:00:142018-11-13 SVV Grus vs Idrettens Hus Lillehammer 20:00:1420:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-11-13 20:00:262018-11-13 Askus vs Burøisund 20:00:2620:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-11-13 20:00:382018-11-13 Vingar Curlingklubb vs SVV Salt 20:00:3820:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-11-13 20:00:482018-11-13 Blanda drops vs Team Luggum Sjogg 20:00:4820:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-11-14 18:00:422018-11-14 LiKE vs Strandtorget 18:00:4218:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-11-19 20:15:082018-11-19 FYK vs Eidsiva High Tariff`s 20:15:0820:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-11-19 20:15:182018-11-19 DNB Lillehammer vs Kringkosterne 20:15:1820:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-11-19 20:15:392018-11-19 Gjensidige vs Veidekke 1 20:15:3920:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-11-19 20:15:562018-11-19 HABIL vs Veidekke 2 20:15:5620:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-11-20 18:00:352018-11-20 Randgård Woodpeckers vs SIL Bil 18:00:3518:002018/2019 - 1. div2018/2019
2018-11-20 18:00:432018-11-20 Tiny Paws vs Sleiva Curlers 18:00:4318:002018/2019 - 1. div2018/2019
2018-11-20 18:00:442018-11-20 Team Knappen vs Curlingkongene 18:00:4418:002018/2019 - 1. div2018/2019
2018-11-20 20:00:102018-11-20 Blanda drops vs SVV Grus 20:00:1020:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-11-20 20:00:152018-11-20 Team Luggum Sjogg vs Askus 20:00:1520:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-11-20 20:00:182018-11-20 Burøisund vs Vingar Curlingklubb 20:00:1820:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-11-20 20:00:532018-11-20 Idrettens Hus Lillehammer vs LiKE 20:00:5320:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-11-21 18:00:582018-11-21 SVV Salt vs Strandtorget 18:00:5818:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-11-26 20:15:042018-11-26 Veidekke 2 vs Gjensidige 20:15:0420:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-11-26 20:15:272018-11-26 Eidsiva High Tariff`s vs HABIL 20:15:2720:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-11-26 20:15:372018-11-26 DNB Lillehammer vs FYK 20:15:3720:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-11-26 20:15:402018-11-26 Kringkosterne vs Veidekke 1 20:15:4020:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-11-27 18:00:002018-11-27 Curlingkongene vs Randgård Woodpeckers 18:00:0018:002018/2019 - 1. div2018/2019
2018-11-27 18:00:022018-11-27 Sleiva Curlers vs Team Knappen 18:00:0218:002018/2019 - 1. div2018/2019
2018-11-27 18:00:362018-11-27 SIL Bil vs BRA Bemanning 18:00:3618:002018/2019 - 1. div2018/2019
2018-11-27 20:00:032018-11-27 Team Luggum Sjogg vs Vingar Curlingklubb 20:00:0320:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-11-27 20:00:152018-11-27 SVV Salt vs Idrettens Hus Lillehammer 20:00:1520:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-11-27 20:00:262018-11-27 LiKE vs SVV Grus 20:00:2620:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-11-27 20:00:482018-11-27 Blanda drops vs Askus 20:00:4820:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-11-28 18:00:072018-11-28 Burøisund vs Strandtorget 18:00:0718:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-12-03 20:15:132018-12-03 Gjensidige vs Eidsiva High Tariff`s 20:15:1320:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-12-03 20:15:332018-12-03 HABIL vs DNB Lillehammer 20:15:3320:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-12-03 20:15:382018-12-03 FYK vs Kringkosterne 20:15:3820:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-12-03 20:15:502018-12-03 Veidekke 1 vs Veidekke 2 20:15:5020:152018/2019 - 2. div2018/2019
2018-12-04 18:00:122018-12-04 Randgård Woodpeckers vs Sleiva Curlers 18:00:1218:002018/2019 - 1. div2018/2019
2018-12-04 18:00:132018-12-04 BRA Bemanning vs Curlingkongene 18:00:1318:002018/2019 - 1. div2018/2019
2018-12-04 18:00:592018-12-04 Team Knappen vs Tiny Paws 18:00:5918:002018/2019 - 1. div2018/2019
2018-12-04 20:00:002018-12-04 SVV Grus vs Askus 20:00:0020:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-12-04 20:00:042018-12-04 Idrettens Hus Lillehammer vs Burøisund 20:00:0420:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-12-04 20:00:142018-12-04 LiKE vs SVV Salt 20:00:1420:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-12-04 20:00:292018-12-04 Vingar Curlingklubb vs Blanda drops 20:00:2920:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-12-05 18:00:462018-12-05 Strandtorget vs Team Luggum Sjogg 18:00:4618:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-12-11 20:00:252018-12-11 Team Luggum Sjogg vs Idrettens Hus Lillehammer 20:00:2520:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-12-11 20:00:372018-12-11 Burøisund vs LiKE 20:00:3720:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-12-11 20:00:382018-12-11 Askus vs Vingar Curlingklubb 20:00:3820:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-12-11 20:00:402018-12-11 SVV Salt vs SVV Grus 20:00:4020:002018/2019 - 3. div2018/2019
2018-12-12 18:00:322018-12-12 Blanda drops vs Strandtorget 18:00:3218:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-01-08 20:00:182019-01-08 Vingar Curlingklubb vs SVV Grus 20:00:1820:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-01-08 20:00:502019-01-08 Blanda drops vs Idrettens Hus Lillehammer 20:00:5020:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-01-08 20:00:562019-01-08 SVV Salt vs Burøisund 20:00:5620:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-01-08 20:00:562019-01-08 Team Luggum Sjogg vs LiKE 20:00:5620:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-01-09 18:00:222019-01-09 Askus vs Strandtorget 18:00:2218:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-01-14 20:15:102019-01-14 Veidekke 1 vs Eidsiva High Tariff`s 20:15:1020:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-01-14 20:15:242019-01-14 Gjensidige vs DNB Lillehammer 20:15:2420:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-01-14 20:15:352019-01-14 FYK vs HABIL 20:15:3520:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-01-14 20:15:512019-01-14 Veidekke 2 vs Kringkosterne 20:15:5120:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-01-15 18:00:152019-01-15 Randgård Woodpeckers vs Tiny Paws 18:00:1518:002018/2019 - 1. div2018/2019
2019-01-15 18:00:242019-01-15 BRA Bemanning vs Sleiva Curlers 18:00:2418:002018/2019 - 1. div2018/2019
2019-01-15 18:00:572019-01-15 Curlingkongene vs SIL Bil 18:00:5718:002018/2019 - 1. div2018/2019
2019-01-15 20:00:192019-01-15 Askus vs Idrettens Hus Lillehammer 20:00:1920:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-01-15 20:00:242019-01-15 Blanda drops vs LiKE 20:00:2420:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-01-15 20:00:272019-01-15 SVV Salt vs Team Luggum Sjogg 20:00:2720:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-01-15 20:00:292019-01-15 Burøisund vs SVV Grus 20:00:2920:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-01-16 18:00:022019-01-16 Vingar Curlingklubb vs Strandtorget 18:00:0218:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-01-21 20:15:022019-01-21 Kringkosterne vs HABIL 20:15:0220:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-01-21 20:15:102019-01-21 Gjensidige vs FYK 20:15:1020:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-01-21 20:15:192019-01-21 Eidsiva High Tariff`s vs Veidekke 2 20:15:1920:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-01-21 20:15:402019-01-21 DNB Lillehammer vs Veidekke 1 20:15:4020:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-01-22 18:00:122019-01-22 BRA Bemanning vs Tiny Paws 18:00:1218:002018/2019 - 1. div2018/2019
2019-01-22 18:00:182019-01-22 Sleiva Curlers vs SIL Bil 18:00:1818:002018/2019 - 1. div2018/2019
2019-01-22 18:00:532019-01-22 Randgård Woodpeckers vs Team Knappen 18:00:5318:002018/2019 - 1. div2018/2019
2019-01-22 20:00:252019-01-22 LiKE vs Askus 20:00:2520:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-01-22 20:00:262019-01-22 Team Luggum Sjogg vs Burøisund 20:00:2620:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-01-22 20:00:312019-01-22 Blanda drops vs SVV Salt 20:00:3120:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-01-22 20:00:332019-01-22 Idrettens Hus Lillehammer vs Vingar Curlingklubb 20:00:3320:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-01-23 18:00:522019-01-23 SVV Grus vs Strandtorget 18:00:5218:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-02-04 20:15:062019-02-04 FYK vs Veidekke 1 20:15:0620:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-02-04 20:15:252019-02-04 Eidsiva High Tariff`s vs Kringkosterne 20:15:2520:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-02-04 20:15:372019-02-04 Veidekke 2 vs DNB Lillehammer 20:15:3720:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-02-04 20:15:592019-02-04 HABIL vs Gjensidige 20:15:5920:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-02-05 18:00:062019-02-05 Curlingkongene vs Sleiva Curlers 18:00:0618:002018/2019 - 1. div2018/2019
2019-02-05 18:00:162019-02-05 SIL Bil vs Tiny Paws 18:00:1618:002018/2019 - 1. div2018/2019
2019-02-05 18:00:562019-02-05 Team Knappen vs BRA Bemanning 18:00:5618:002018/2019 - 1. div2018/2019
2019-02-05 20:00:152019-02-05 LiKE vs Vingar Curlingklubb 20:00:1520:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-02-05 20:00:322019-02-05 SVV Grus vs Team Luggum Sjogg 20:00:3220:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-02-05 20:00:522019-02-05 Blanda drops vs Burøisund 20:00:5220:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-02-05 20:00:532019-02-05 Askus vs SVV Salt 20:00:5320:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-02-06 18:00:252019-02-06 Idrettens Hus Lillehammer vs Strandtorget 18:00:2518:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-02-11 20:15:012019-02-11 HABIL vs Veidekke 1 20:15:0120:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-02-11 20:15:352019-02-11 Eidsiva High Tariff`s vs DNB Lillehammer 20:15:3520:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-02-11 20:15:482019-02-11 Gjensidige vs Kringkosterne 20:15:4820:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-02-11 20:15:552019-02-11 FYK vs Veidekke 2 20:15:5520:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-02-12 18:00:332019-02-12 BRA Bemanning vs Randgård Woodpeckers 18:00:3318:002018/2019 - 1. div2018/2019
2019-02-12 18:00:432019-02-12 Tiny Paws vs Curlingkongene 18:00:4318:002018/2019 - 1. div2018/2019
2019-02-12 18:00:462019-02-12 Team Knappen vs SIL Bil 18:00:4618:002018/2019 - 1. div2018/2019
2019-02-12 20:00:212019-02-12 Idrettens Hus Lillehammer vs SVV Grus 20:00:2120:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-02-12 20:00:382019-02-12 Team Luggum Sjogg vs Blanda drops 20:00:3820:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-02-12 20:00:402019-02-12 Burøisund vs Askus 20:00:4020:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-02-12 20:00:512019-02-12 SVV Salt vs Vingar Curlingklubb 20:00:5120:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-02-13 18:00:402019-02-13 Strandtorget vs LiKE 18:00:4018:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-02-18 20:15:092019-02-18 Veidekke 2 vs HABIL 20:15:0920:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-02-18 20:15:232019-02-18 Eidsiva High Tariff`s vs FYK 20:15:2320:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-02-18 20:15:312019-02-18 Kringkosterne vs DNB Lillehammer 20:15:3120:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-02-18 20:15:502019-02-18 Veidekke 1 vs Gjensidige 20:15:5020:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-02-19 18:00:002019-02-19 Sleiva Curlers vs Tiny Paws 18:00:0018:002018/2019 - 1. div2018/2019
2019-02-19 18:00:172019-02-19 SIL Bil vs Randgård Woodpeckers 18:00:1718:002018/2019 - 1. div2018/2019
2019-02-19 18:00:202019-02-19 Curlingkongene vs Team Knappen 18:00:2018:002018/2019 - 1. div2018/2019
2019-02-19 20:00:182019-02-19 LiKE vs Idrettens Hus Lillehammer 20:00:1820:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-02-19 20:00:252019-02-19 Vingar Curlingklubb vs Burøisund 20:00:2520:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-02-19 20:00:302019-02-19 SVV Grus vs Blanda drops 20:00:3020:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-02-19 20:00:392019-02-19 Askus vs Team Luggum Sjogg 20:00:3920:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-02-20 18:00:122019-02-20 Strandtorget vs SVV Salt 18:00:1218:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-03-04 20:15:022019-03-04 HABIL vs Eidsiva High Tariff`s 20:15:0220:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-03-04 20:15:132019-03-04 FYK vs DNB Lillehammer 20:15:1320:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-03-04 20:15:202019-03-04 Veidekke 1 vs Kringkosterne 20:15:2020:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-03-04 20:15:422019-03-04 Gjensidige vs Veidekke 2 20:15:4220:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-03-05 18:00:412019-03-05 Team Knappen vs Sleiva Curlers 18:00:4118:002018/2019 - 1. div2018/2019
2019-03-05 18:00:522019-03-05 Randgård Woodpeckers vs Curlingkongene 18:00:5218:002018/2019 - 1. div2018/2019
2019-03-05 18:00:582019-03-05 BRA Bemanning vs SIL Bil 18:00:5818:002018/2019 - 1. div2018/2019
2019-03-05 20:00:082019-03-05 SVV Grus vs LiKE 20:00:0820:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-03-05 20:00:232019-03-05 Askus vs Blanda drops 20:00:2320:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-03-05 20:00:272019-03-05 Idrettens Hus Lillehammer vs SVV Salt 20:00:2720:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-03-05 20:00:422019-03-05 Vingar Curlingklubb vs Team Luggum Sjogg 20:00:4220:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-03-06 18:00:022019-03-06 Strandtorget vs Burøisund 18:00:0218:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-03-12 20:00:042019-03-12 Burøisund vs Idrettens Hus Lillehammer 20:00:0420:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-03-12 20:00:192019-03-12 Askus vs SVV Grus 20:00:1920:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-03-12 20:00:422019-03-12 Blanda drops vs Vingar Curlingklubb 20:00:4220:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-03-12 20:00:572019-03-12 SVV Salt vs LiKE 20:00:5720:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-03-13 18:00:462019-03-13 Team Luggum Sjogg vs Strandtorget 18:00:4618:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-03-18 20:15:012019-03-18 Kringkosterne vs FYK 20:15:0120:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-03-18 20:15:132019-03-18 Veidekke 2 vs Veidekke 1 20:15:1320:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-03-18 20:15:322019-03-18 Eidsiva High Tariff`s vs Gjensidige 20:15:3220:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-03-18 20:15:532019-03-18 DNB Lillehammer vs HABIL 20:15:5320:152018/2019 - 2. div2018/2019
2019-03-19 18:00:042019-03-19 Tiny Paws vs Team Knappen 18:00:0418:002018/2019 - 1. div2018/2019
2019-03-19 18:00:152019-03-19 Sleiva Curlers vs Randgård Woodpeckers 18:00:1518:002018/2019 - 1. div2018/2019
2019-03-19 18:00:302019-03-19 Curlingkongene vs BRA Bemanning 18:00:3018:002018/2019 - 1. div2018/2019
2019-03-19 20:00:022019-03-19 Idrettens Hus Lillehammer vs Team Luggum Sjogg 20:00:0220:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-03-19 20:00:142019-03-19 LiKE vs Burøisund 20:00:1420:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-03-19 20:00:212019-03-19 SVV Grus vs SVV Salt 20:00:2120:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-03-19 20:00:292019-03-19 Vingar Curlingklubb vs Askus 20:00:2920:002018/2019 - 3. div2018/2019
2019-03-20 18:00:472019-03-20 Strandtorget vs Blanda drops 18:00:4718:002018/2019 - 3. div2018/2019
Lillehammerserien 2016/2017
Lillehammerserien 2017/2018
Regler for Lillehammerserien